Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

 

Силами працівників парку  відреставровано 8 інформаційних щитів.

Під час спільного суботника з працівниками Харківського державного управління охорони навколишнього середовища було облаштовано двір Коропівського природоохоронного відділення, та при підтримці районної організації Партії регіонів було прибрано обеліск партизанам. Поновлено маркування на екостежках №1 і №3 (“Коропівське городище” і “Козача гора”).

Проведено розрахунок та направлено на затвердження ліміти на рекреаційне використання території нашого НПП, сінокосіння, санітарно-оздоровчі заходи та наукову діяльність.

Укладено 17 угод про спільну рекреаційну діяльність.

Обладнано 9 місць відпочинку.

В рамках спільної рекреаційної діяльності з розважальними комплексами «Карнавал Ресорт» і «Парк Рост Клаб» заплановано облаштування лижних та велосипедних маршрутів та екостежки «Коропівське городище».

Крім цього, плануються роботи з ремонту та облаштування рекреаційних ділянок в зоні стаціонарної та регульованої рекреації (Березовий гай, затока Косач і озеро Біле та інших).

 

Екоосвітня діяльність

За 2013 рік працівниками відділу рекреації  укладено 7 угод  з навчальними закладами Зміївщини: Геніїївська, Соколівська, Зміївська загальноосвітня 1-2 ст, Зідьківська, Чемужівська, Зміївська № 2 школи . Цю роботу ми плануємо продовжувати.

Проведено 27 екскурсій.

Працівниками відділу рекреації продовж 2013 року проведено 23 еколого-освітніх занять у школах Зміївського району.

Крім того, учбово-інформаційним екоосвітнім центром у минулому році було проведено 8 заходів, в тому числі: екоосвітні лекції та екскурсії для студентів-практикантів Харківської академії міського господарства та ХНАУ ім. В.В.Докучаєва;  екоосвітні заняття у дитячому таборі «Біле озеро», екопросвітницькі семінари і екскурсії для співробітників НПП.

З метою популяризації нашої діяльності на офіційному сайті НПП започатковано безстрокову акцію  - фотоархів. Відтепер на адресу парку надсилають фото різних років (зараз їх понад 300), ми із задоволенням розміщуємо їх на своєму сайті.

 

Пропагандистська діяльність

Видано 4 випуски інформаційного бюлетеня «Гомільшанський вісник» (останній випуск, виданий за спонсорські кошти,  ви тримаєте у руках).

Прийняли участь в організації свята «Масляна на Коропових Хуторах-2013» в с. Коропове, районного свята «Купало» (м. Зміїв), у козацькому святі «Покрова Святої Богородиці» та «Козацький форум», в організації фестивалю «Дао-Слов’ян», свята «День байбака», організували та проводили свято «День птахів».

У засобах масової інформації про парк опубліковано 70 статей еколого-просвітницького напрямку (зокрема, у газетах «Вісті Зміївщини», «ЗОВ»),  з них 42 статті про парк розміщено у мережі Інтернет (у тому числі і на сайті НПП, на сайті управління), показано 10 сюжетів про парк по телебаченню (районного та обласного рівня, на каналах «Медіа-Зміїв», Зміїв-ТБ, Оріон, Фора, АТВК, Об’єктив-Новини).

Реорганізовано офіційний сайт НПП, ведеться постійна робота по його наповненню – у 2013 році опубліковано понад 32 матеріалів, розроблено нові розділи («Фотоархів», «Корисна інформація для туриста», «Еколого-освітня діяльність, екологічні заняття»), проводиться робота по їх наповненню.

Робота з громадськістю

Здійснювались розсилки листів із запрошенням відвідати НПП для сільських рад, що розташовані в межах НПП, та для загальноосвітніх навчальних закладів Зміївського району.

В рамках спільної діяльності за ініціативи адміністрації НПП та Слобожанського козацтва об’єднаного і козаків Зміївського району було проведено масовий захід «Покрова Пресвятої Богоридиці» (с. Коропове).

Проведення акції “Замість ялинки — новорічний букет”, фото-конкурс на побудову шпаківень, акція “Блакитне небо під ногами”.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org