Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

 

Щодо території Національного природного парку «Гомільшанські ліси», йдеться про заборону вилову риби у руслі Сіверського Дінця з 1 квітня до 20 травня, у всіх інших водоймах на території НПП – з 1 квітня по 30 червня. Крім того, у цей період взагалі забороняється організація змагань з рибальства на усіх водоймах НПП та пересування човнів, як моторних так і весельних, затокою Косач та Білим Озером, акваторія яких включена органами рибоохорони до списку ключових нерестовищ на території Харківської області.

Але наведені вище обмеження не означають, що у цей період громадяни цілком позбавлені можливості займатися на території нашого парку улюбленим видом відпочинку. Правилами рибальства передбачено, що на території населених пунктів, у нашому випадку це межі села Коропове, та на територіях баз усіх відпочинку, що знаходяться поблизу Коропового на березі Сіверського Дінця, дозволяється вилов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або одним спінінгом на кожного рибалку.

Але окрім законослухняних громадян, які займаються рибальством з урахуванням вимог регламентуючих цю діяльність нормативно-правових документів, на водоймах нашого парку ще не подолано таке ганебне явище як рибне браконьєрство. Значну шкоду нашій природі  завдає браконьєрство у будь-який період року, але у нерестовий період кожен браконьєр спустошує рибні запаси водойм на роки вперед і позбавляє можливості насолоджуватись трофеями риболовлі десяткам, а то і сотням, законослухняних рибалок. Служба державної охорони НПП у весняно-літній період приділяє особливу увагу контролю за дотриманням природоохоронного законодавства на водоймах на території парку. У минулому році складено 2  протокола про порушення Правил рибальства. Але лише каральними методами ми ніколи не здолаємо хижацьке відношення до наших природних багатств. Саме тому ми закликаємо усіх відвідувачів території НПП не тільки самим не допускати порушень, але й заохочувати інших цього не робити та перешкоджати порушникам займатися браконьєрством шляхом надання інформації про помічені порушення адміністрації або співробітникам Національного природного парку.


Старший науковий співробітник, Г. Гончаров

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org