Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

Людство поступово накопичувало екологічні знання. Відомо, що всі живі організми тісно взаємопов'язані і знаходяться в рівновазі з навколишньою неживою природою. Щоб не зруйнувати цю гармонію, важливо жити відповідно до законів розвитку живого, вписуватися в їх хід. Велике значення екологічних знань, у практичній діяльності людини.   Все наше життя пов'язане з продуктами, які дають нам рослини, тварини, гриби і мікроорганізми. Екологічні знання застосовуються в сільському господарстві, охороні здоров'я, харчової та легкої промисловості - практично у всіх галузях господарства.

Природа - не тільки ресурс, який використовується в господарстві, а й об'єкт естетичного задоволення, морального вдосконалення, та просто середа життя людини як біологічного виду. В умовах збільшення виробництва і зростання чисельності населення Землі стає все важче зберігати унікальність природних об'єктів. Людина повинна знайти розумне поєднання зростаючого впливу на природу з турботою про неї.

Цей день починає свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо- де- Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні у кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Важливо так само відзначити, що День екологічних знань значимий не тільки для тих, хто займається екологічним освітою, а й для жителів нашої планети, адже йдеться про безпечне життя у майбутньому всіх нас.

Прищеплення екологічної культури сьогодні - запорука збереження здоров'я майбутніх поколінь!

 

Відділ рекреації, пропаганди та екоосвіти

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org