Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

 

Міжнародний день Землі - це масштабна акція, спрямована на привернення уваги людей до існуючих і ймовірних проблемам нашої планети. Більшість яких стосуються про охорону навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності та біорізноманіття на планеті, і багато інших питань. Так само цей день іменується як «Марш парків», у зв'язку з цим вулиці озеленюються та прибираються.

Мета такого свята - звернути увагу оточуючих на багатство Землі, що їх треба берегти, щоб передати їх наступним поколінням.

Оголошення 22 квітня Міжнародним днем ​​Землі, є визнанням нашої колективної відповідальності, до якої закликає Ріо-де-Жанейрська декларація з навколишнього середовища і розвитку 1992 року, а також того, що Земля і її екосистеми є нашим домом і що для досягнення справедливого балансу між економічним, соціальним та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти в гармонії з природою.

«Сегодня по случаю Международного дня Матери-Земли, я призываю всех людей во всем мире высказывать свои мнения. Говорите от имени планеты – нашего единственного дома. Давайте уважительно относиться к матери Земле, с тем чтобы она могла по-прежнему заботиться о нас, как она делала это на протяжении тысячелетий. »

 

Из послания Генерального секретаря ООН

 

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org