Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

Екопросвітнє заняття для школярів «Весна — не час пожеж!»

В Задінецькій школі співробітники національного природного парку “Гомільшанські ліси” провели заняття з попередження виникнення пожеж на природних територіях.

5 квітня у школі села Задонецьке співробітниками відділу рекреації та екопропаганди національного парку “Гомільшанські ліси” Мариною Кривохижою та Сергієм Маслаком був проведений екоосвітній захід, спрямований на попередження трав'яних палів та пожеж і боротьбу з виникшими палами. На занятті були присутні 17 школярів різного віку та двоє вчителів. Метою проведення уроку було розкриття проблеми весняних палів сухої трави та очерету, способи боротьби з ними.

Мова йшла про небезпеку підпалів та їх можливі наслідки. В ході заняття було розглянуто такі питання: небезпека трав'яних та лісових пожеж та палів очерету; шкода, яку наносять пожежі представникам рослинного і тваринного світу, особливо рідкіснім та зникаючім видам, небезпека вогню для життя та здоров'я людей.

Заняття були проведені у формі лекція-бесіда з використанням наочного матеріалу, для кращого засвоєння інформації школярами. Також дітям були роз'яснені правила поводження з вогнем, найпростіші засоби та способи боротьби з вогнем, правила техніки безпеки при гасінні трав'яних пожеж.

Впродовж бесіди діти виявляли зацікавленість та стурбованість проблемою, легко йшли на контакт зі співробітниками Національного Парку.

Наразі планується тісна співпраця зі школою, у найближчих планах проведення занять на різні актуальні теми, а саме “Первоцвіти”, “Нерест риб” та інше.

Кривохижая Марина Вікторівна

Провідний фахівець з еколого-освітньої діяльності

НПП “Гомільшанські ліси”

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org