Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

Зелена весна — волонтери у національному парку

 

Так 9-10 квітня на території НПП “Гомільшанські ліси” пройшов суботник в якому прийняли волонтерську участь студенти Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та студент Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко.

Волонтери вирішили приїхати допомогти Національному парку у проведені суботнику, оскільки на суботнику проводилось прибирання території на котрій влітку планується обладнати екологічний табір.

Екологічний табір в Національному парку обладнують для того щоб у ньому проводити екологічні заняття для студентів та школярів, привчати молодь розуміти процеси які проходять навколо, наближати до прекрасного світу природи.

Суботник пройшов в атмосфері взаєморозуміння та поєднання.

Після проведення заходу, дівчата-волонтерки висловили бажання поділитися своїми враженнями:

Яна — студентка 1 курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна, перший раз у Національному парку:

«Приїхавши до Національного парку, я не чекала отримати стільки вражень! Мене вразила дружня атмосфера, яка панувала, та теплий прийом. Я отримала естетичну насолоду від находження у весняному лісі, та отримала певний досвід у спілкуванні та роботи в колективі. Ще, безумовно позитивним стало відчуття причетності до екологічної діяльності Національного парку. Дуже корисним для мене стало те, що я отримала багато нової інформації від співробітників Парку. Хоч погода й була не дуже, але вона не змогла зіпсувати доброго настрою та завадити роботі.

Надалі я також готова допомагати Національному парку “Гомільшанські ліси”. На мою думку, цей парк має величезний потенціал, який потрібно розкривати й надалі. Тому хочу побажати, щоб було побільше таких виїздів, де можна долучитися до корисної справи та відчути себе у єдності з природою.».

Марія — студентка 5 курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна, вже довгий час приймає участь у заходах Парку:

«В первую очередь я очень рада, что в Национальном парке будет эколагерь, поэтому я с радостью приехала помочь в его благоустройстве. Вообще, каждая поездка в Парк приносит много приятных эмоций, а особенно сейчас, когда цветут пролески. Очень приятно было находится в дружественной компании, тем более что почти все мы давно знакомы и работаем вместе. Наш национальный парк это замечательное место, здесь всегда приятно бывать, очень много разных приятных воспоминаний связано именно с ним, с его природой и бывая здесь даже не в первый раз, всегда открываешь для себя что-то новое.».

Приємно, що є небайдужі люди, які готові допомогти Національному парку у розвитку, для котрих слова «Гомільшанські ліси» пов'язані з теплотою та єдністю поглядів. Хотілося, щоб і надалі таких людей ставало ще більше і їхні сіяючи очі та щирі посмішки освітлювали діяльність парку та надавали натхнення у починаннях.

 

Марина Вікторівна Кривохижа,

Провідний фахівець з еколого-освітньої діяльності
НПП “Гомільшанські ліси”

 

Біатов Антон Петрович

Начальник відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти
НПП “Гомільшанські ліси”

 

 

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org