Біле озеро овіяне стародавніми козацькими легендами

Початок туристичного маршруту "Коропівське городище"

Одна з мальовничих лісових водойм в "Гомільшанських лісах"

Рекреаційний пункт "Березовий гай" у Короповому відомий, як популярний Парк молодят

Slider

Зустріч зі студентами-істориками

 

Власне лекція була проведена таким чином, щоб максимально охопити всі сфери діяльності установи: наукові дослідження, розробка екологічних та туристичних маршрутів, залучення волонтерів до облаштування рекреаційних пунктів, впровадження ефективних методів взаємодії з місцевим населенням тощо. Йшла мова також про наявні проблеми та перспективи розвитку.  Сергій Васильович звернув увагу студентів на те, що мережа об'єктів природно-заповідного фонду України досить слабко розвинута, тому збільшення природоохоронних територій – це нагальна необхідність для нашої держави. Адже формування екологічної свідомості українців, розуміння ними позитивного значення захисту навколишнього середовища призведе з часом, як доводить практика розвинутих країн, до вирішення частини соціально-економічних проблем суспільства, поліпшення екологічної ситуації тощо.

З коротким словом виступив Маслак С.М., який наголосив на окремих правилах поведінки на природоохоронних територіях та запросив усіх бажаючих відвідати НПП «Гомільшанські ліси», наголосивши на тому, що активний відпочинок – це найкраще проведення вільного часу.

Наостанок співробітники національного парку запропонували всім бажаючим ознайомитись з друкованими матеріалами, зміст яких допоможе краще зрозуміти суть всього почутого на лекції. Студенти залюбки скористались можливістю переглянути «Гомільшанський вісник» та тематичний буклет. Найбільш зацікавлені мали можливість задати питання, на які отримали вичерпну відповідь. Загалом, зустріч пройшла в дружній атмосфері, представники історичного факультету висловили сподівання, що співпраця з національним парком буде продовжена, відбуватиметься її поглиблення та урізноманітнення.

Від імені НПП «Гомільшанські ліси» висловлюємо подяку керівництву історичного факультету та викладачу екології ХНПУ ім. Г.С. Сковороди за сприяння у проведенні зустрічі зі студентами.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(066) 366 92 80

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org