Ми у Facebook

Конкурс "Дивний світ тварин"

Конкурси, що проводяться співробітниками НПП «Гомільшанські ліси» мають на меті виховання дбайливого ставлення до природи у молодої генерації.

У 2008 р. серед школярів Зміївського району був проведений конкурс «Дивний світ тварин», який має стати початком традиції регулярного проведення конкурсів серед учнівської молоді.
Конкурс «Дивний світ тварин» пройшов з 27 листопада по 1 грудня. Перший конкурс серед дітей Зміївського району проведений НПП «Гомільшанські ліси» дав можливість спробувати оцінити рівень розвитку екоетичного відчуття школярів у відношенні до тваринного світу.

Участь у конкурсі прийняли 58 дітей різного віку та 20 вчителів з наступних освітніх закладів Зміївського району:


 • Борківська ЗОШ;
 • Зідьківська ЗОШ ім..Г.І.Ковтуна;
 • Гімназія № 2 сел.Комсомольське;
 • Першотравнева гімназія Зміївської районної ради;
 • Шелудьківський ліцей Зміївської районної ради;
 • Лиманська ЗОШ;
 • Ліцей №1 м.Зміїв;
 • Таранівська ЗОШ;
 • Зміївська ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • Ліцей №1 сел.Комсомольське;
 • Борівська ЗОШ ім. С.Закори.


За допомогою своїх малюнків, віршів, оповідань, есе, виробів, діти висловлювали своє відношення до тварин, до природи взагалі. Не так важлива майстерність у виконанні робіт, скільки її ідея, душевність, щирість. А також самостійність у виконанні роботи. В деяких витворах відчувалася дійсна щирість, та відчуття не тільки людей, а й природи, тварин. Були і подарунки й грамоти, щирі слова директора, та радісні обличчя дітей.

Конкурс закінчився 18 грудня урочистим нагородженням у Зміївському районному Центрі дитячої та юнацької творчості. Нагороду отримали всі. Усі роботи були розподілені по трьох рангах, місцях. Адже не майстерність важлива, а душа. За підсумками конкурсу 23 дітей нагороджено за отримане 1-ше місце, 27 дітей нагороджено за отримане 2-ге місце, 8 дітей нагороджено за отримане 3-т’ місце. За активну участь в екологопросвітній роботі нагороджено 6 вчителів.

Нагородження розбавили яскраві фільм про хохулю, про тваринний світ національного природного парку «Гомільшанські ліси», про цінність самого природного парку.

Серед співробітників Національного парку в організації конкурсу прийняли участь співробітники відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти, а також наукового відділу. Не обійшлось і від допомоги районних організацій: відділу освіти Зміївської РДА, а також Районному центру дитячої та юнацької творчості.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org