Зі святами 8-9 травня!

С Днем пам’яті та примирення
та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

В Україні 8 та 9 травня відзначаються 2 державних свята – День пам’яті та примирення 8 травня, та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – 9 травня. Обидва ці дні проходять заходи, метою яких є збереження пам’яті про жертви Другої світової війни, що вважається найстрашнішим військовим конфліктом в історії. Подібні заходи проходять в багатьох інших країнах, яких торкнулось військове лихоліття.

Колектив НПП «Гомільшанські ліси» поздоровляє всіх, хто пережив ту війну, і бажає здоров’я, сил і позитивного настрою. Ваше покоління було опорою для відбудови зруйнованих міст і сіл, розбудовування нового життя, виховання у нащадків найкращих рис людини і громадянина.

Наші вітання всім співвітчизникам! В Україні знову неспокійно, чимало наших громадян постраждало через страшні події на Донбасі. Але ми впевнені, що невдовзі розум переможе і мир царюватиме в нашій державі!

Зі святами, українці!

Колектив НПП «Гомільшанські ліси»

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org