Еколого-освітнє заняття у дитячому оздоровчому таборі "Біле озеро"

Школярі нарешті діждалися літніх канікул. Хтось відпочиває вдома, а комусь більше довподоби активний відпочинок на природі. Саме для таких дітлахів працює дитячий оздоровчий табір «Біле озеро».

19 червня 2018 року до цього закладу з метою еколого-просвітницької діяльності завітали і співробітники Національного природного парку «Гомільшанські ліси». Фахівцями відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти була проведена цікава і захоплююча лекція для діточок, в якій розповідалося про історію створення НПП, зонування територій, про флору та фауну національного парку та про охорону природи в цілому . Діти з захопленням слухали докладачів та дивилися яскраву презентацію, яка також була представлена. На протязі уроку малеча задавала багато запитань стосовно даної теми, що означало високу зацікавленість та любов до природи.

Сподіваємося побачитися з дітлахами ще не один раз на літніх канікулах, адже екологічна освіта дуже важлива серед підростаючого покоління.

Стельник Д.О.

Відділ рекреації, пропаганди

та екоосвіти

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org