Відбулося святкування Івана Купала на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси»

Заворожуюча природа Гомільшанських лісів не може залишити байдужим жодного туриста. Приїхавши сюди один раз можна закохатися з першого погляду у всю цю красу. А в літню пору року тим більше ... Свіже повітря, спів птахів і ранкова прохолода біля Сіверського Дінця. Що може бути краще для відпочинку душі і тіла.

У цьому році на просторах національного парку «Гомільшанські», а саме на території для проведення фестивалів «Задонецькі луки» з 06  по 08 липня був проведений масштабний захід - ЕТНО DRUM FEST 2018 - open air. В рамках фестивалю величезна кількість людей-однодумців відзначили одне з найдавніших слов'янських свят -  Івана Купала з усіма його обрядами і звичаями.

Важливо відзначити, що Фестиваль проводився з дотриманням вимог природоохоронного законодавства та правил поведінки на території парку.

Організаторами святкування було заплановано цілий ряд незвичайних і цікавих розваг. Територія Drum fest-у була розділена на зони: Перкусіонна зона, Зона звучання, Танцювальна зона, Зона йоги, Зона масажу, Pole dance & Aerial zone, Транс зона, Арт зона, Вогняна зона, Фуд зона, Зона спорту.

Розваги в ніч на Івана Купала були всілякими: звучала етнічна музика, люди водили хороводи, танцювали, шукали папороть, спалювали опудало Купали тощо. Дуже важливо для національного парку те, що він залучає до себе такого масштабу гуляння, адже завдяки цьому про Гомільшанські ліси знатимуть далеко за межами області або навіть усієї України. Ми з радістю запрошуємо до нас в гості організаторів і гостей ETHO DRAMA, організаторів інших фестивалів  та просто любителів активного ековідпочинку.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org