Намет Фест 2018

З 11 по 12 серпня на теренах національного природного парку «Гомільшанські ліси» відлунав найбільший туристичний фестиваль України – «NametFest». Не дарма цей захід планувався на такий час, адже саме в ці дні можна можна побачити пік зорепаду Персеїди. Явище можна пояснити як метеорний потік з найдрібніших частинок розміром від порошинки до горошини, які проносяться небом зі швидкістю до 59 км/сек. Потрапляючи в атмосферу, часточки згоряють, залишаючи яскравий слід - на зоряному небі з'являтиметься до 100 спалахів за годину.

Але Фестиваль був цікавий не тільки нічним зорепадом і можливістю скупатися в річці Сіверський Донець, а й також великою кількістю різних розваг. Програма фесту була неймовірно насиченою та яскравою: вся територія була розподілена на зони:

  • Лекційна поляна, де кожен бажаючий міг прослухати пізнавальні лекції від мандрівників та блогерів на різноманітні теми.
  • Майстер-клас поляна , на якій були представлені МК по виживанню в диких умовах, МК по самообороні, МК з флай-йоги та інше.
  • Творча поляна, на якій відбувалася Духовна практика Барми – давньо-слов’янський енергетичний оберіг», МК від плейбек-театру «Вахтери», МК від актерсько-психологічного курсу.
  • Історична поляна, на якій проходила лекція «Озброєння і організація військ монголо-татар і кипчаків» та показовий виступ історичних боїв.
  • Концертна поляна, на якій відбувалися поетичні виступи, естрадний гіпноз, спектакль від актерсько-психологічного курсу тощо.
  • Кострова поляна, де відбувалося фаер-шоу та велике вогнище. JAM

Крім цього всього, по всій території відбувалися екскурсії на байдарках по Гомільшанських лісах, фрік парад, спортивні змагання та конкурси, за участь у яких можна було отримати цікаві подарунки від організаторів та партнерів.

З упевненністю можна зазначити, що такий приголомшливо  яскравий та пізнавальний фестиваль нікого не залишив байдужим. Сподіваємося , що таке креативне дійство відбудеться ще не один раз на наших чудових мальовничих просторах .

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org