Всесвітній день гуманітарної допомоги

Святкування Всесвітнього дня гуманітарної допомоги щорічно проходить в другій декаді серпня. Засновано Генеральною Асамблею ООН у 2008 році. Заходи інформаційного характеру включають питання гуманітарної допомоги і знаня про гуманітарне співтовариство.

Ця дата була введена в календар ООН, щоб позначити важливе завдання - підвищувати інформованість суспільства про діяльність з надання гуманітарної допомоги у всьому світі.

Зазначається, що установа Всесвітнього дня гуманітарної допомоги нагадує суспільству про важливість міжнародного співробітництва у цій сфері, а також віддає належне всім, хто працював і продовжує працювати в галузі.

Як стверджують фахівці, за останні десять років помітно зросла здатність гуманітарної спільноти швидко і ефективно реагувати на різного роду кризи та катастрофи у світі, викликані природними або людськими факторами, а також запобігати їх. Варто уточнити, що це відбулося багато в чому завдяки самовідданій праці багатьох тисяч людей, які обрали роботу в сфері гуманітарної допомоги.

Кожен день, долаючи небезпеки і негаразди, гуманітарні працівники допомагають мільйонам людей в країнах, які охоплені жорстокою і голодною війною або переживають стихійне лихо.

Хочеться наголосити, що праця цих людей - наочна демонстрація того, що допомога тим, хто потребує повинна і може надаватися незалежно від релігійної, расової чи статевої приналежності. Це в першу чергу відзначається і в резолюції ООН

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org