Пожежонебезпечний період у лісі. Що треба знати

Пожежонебезпечний період зазвичай розпочинається водночас із сезонним потеплінням, коли температура повітря сягає найвищої позначки.

Необхідно також пам’ятати, що пожежна загроза нині не менша і для прилеглих територій, адже зазвичай сільськогосподарські угіддя межують із житловими будинками, лісосмугами, лісами або навіть із об’єктами природно-заповідного фонду. За лічені години вогонь знищує лісові масиви, що вирощувалися десятками років. Гинуть дикі звірі та птахи.

Тому, відпочиваючи на природі, не забувайте про правила поведінки в лісі, особливо при поводженні з вогнем. Для того, щоб попередити пожежу в лісі, не залишайте багаття під кронами дерев, не кидайте незагашені цигарки та сірники, не засмічуйте ліс побутовими відходами.

Водночас нагадуємо, що згідно зі ст.77 КупАП, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах України передбачена адміністративна відповідальність.

Звертаємося з проханням до кожного, хто відпочиває у лісі: не руйнуйте шлагбауми, аншлаги, бо все це – заходи щодо протидії з пожежами.

Ми закликаємо кожного мешканця бережно ставиться до лісових багатств нашого краю та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.

http://lisvolyn.gov.ua/?p=16248

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org