Увага! Пожежонебезпечний період в лісах

Захист навколишнього середовища, розумне використання дарів природи – це обов’язок кожної людини. Заради наших дітей та онуків, необхідно турбуватися про екологію нашого рідного краю. Всім відомо, що ліс – це легені нашої планети і його треба охороняти, як саме найцінніше.

Величезну шкоду лісам завдають пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, а і для всього живого у лісі. Основна причина їх виникнення – порушення людьми правил протипожежної безпеки. Гинуть не тільки дерева, але і птиці, звіри, вигоряє лісна підстилка та верхній шар грунту. В цьому випадку гинуть корисні комахи та мікроорганізми. За декілька хвилин вогонь наносить величезні збитки і може знищити те, що росло декілька десятиріч.

Головним в охороні лісів від пожеж є суворе дотримання відпочиваючими правил поведінки в лісі. Усі, хто буває в лісі, повинні знати правила гасіння лісової пожежі. При виникненні пожежі, вогонь збивають гілками дерев, засипають землею, заливають водою. Кожен, хто помітить вогонь у лісі, повинен негайно вжити заходів для його гасіння та повідомити про це лісову охорону чи МНС – 101.

Робітники державної  охорони НПП «Гомільшанські ліси» сподіваються на розуміння та звертаються до всіх людей, які приходять до лісу: не розпалюйте багаття, не кидайте недопалки і не засмічуйте ліс!

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org