Екопросвітнє заняття для школярів «Весна — не час пожеж!»

В Задінецькій школі співробітники національного природного парку “Гомільшанські ліси” провели заняття з попередження виникнення пожеж на природних територіях.

5 квітня у школі села Задонецьке співробітниками відділу рекреації та екопропаганди національного парку “Гомільшанські ліси” Мариною Кривохижою та Сергієм Маслаком був проведений екоосвітній захід, спрямований на попередження трав'яних палів та пожеж і боротьбу з виникшими палами. На занятті були присутні 17 школярів різного віку та двоє вчителів. Метою проведення уроку було розкриття проблеми весняних палів сухої трави та очерету, способи боротьби з ними.

Мова йшла про небезпеку підпалів та їх можливі наслідки. В ході заняття було розглянуто такі питання: небезпека трав'яних та лісових пожеж та палів очерету; шкода, яку наносять пожежі представникам рослинного і тваринного світу, особливо рідкіснім та зникаючім видам, небезпека вогню для життя та здоров'я людей.

Заняття були проведені у формі лекція-бесіда з використанням наочного матеріалу, для кращого засвоєння інформації школярами. Також дітям були роз'яснені правила поводження з вогнем, найпростіші засоби та способи боротьби з вогнем, правила техніки безпеки при гасінні трав'яних пожеж.

Впродовж бесіди діти виявляли зацікавленість та стурбованість проблемою, легко йшли на контакт зі співробітниками Національного Парку.

Наразі планується тісна співпраця зі школою, у найближчих планах проведення занять на різні актуальні теми, а саме “Первоцвіти”, “Нерест риб” та інше.

Кривохижая Марина Вікторівна

Провідний фахівець з еколого-освітньої діяльності

НПП “Гомільшанські ліси”

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org