Міжнародний день полярного ведмедя

Цей День з’явився в наших календарях в 2014-му році за підтримки організації Polar Bears International.

Міжнародний день полярного ведмедя покликаний нагадати людству про необхідність охорони та збереження цього виду тварин. Танення льодовиків та забруднення навколишнього середовища призводять до зменшення популяції білих ведмедів.

Сьогодні в світі налічується близько 20-25 тисяч полярних ведмедів, з кожним роком їх стає все менше. Якщо не вжити відповідних заходів, до 2050 року через глобальне потепління з планети можуть зникнути дві третіх білих ведмедів, стверджують вчені.

Білих ведмедів можна зустріти лише в Арктиці, неподалік Північного полюсу. В Антарктиді, біля Південного полюсу вони не мешкають.

Міжнародний день полярних ведмедів найбільш актуальний для п’яти країн, де мешкають ці хижаки — Норвегії, Гренландії, Росії, Канади та США. В трьох останніх білі ведмеді занесені до Червоної Книги як «вразливий вид».

Якщо не вжити заходів зі скорочення шкідливих викидів вуглецю, які викликають глобальне потепління, то вже в найближчому майбутньому ми можемо стати свідками загрози зникнення цих прекрасних тварин з нашої планети.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org