Ми у Facebook

День птахів 2019

Щорічно у квітні Світ відзначає Міжнародний день птахів. Повернення птахів святкується також як і прихід весни. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, роблять дуплянки та інші пташині «будиночки».

 

2 квітня цього року на території НПП «Гомільшанські ліси» було також проведено захід, присвячений святкуванню «Дня птахів».

На свято було запрошено 25 учнів молодших класів Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Свято розпочалося зі вступного слова начальника відділу рекреації, пропаганди та екоосвіті Євстигнеєвої Д.О., в якому вона розповіла про історію виникнення свята, метою якого є звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, та традиції проведення Дня птахів.

Другим етапом свята було проведення майстер класу по виготовленню шпаківень.

Дуже приємно було спостерігати за роботою школярів, які своїми власними руками будували будиночки для птахів. З яким азартом і завзяттям діти вбивали цвяхи в дошки  майбутньої шпаківні, з якою любов'ю до наших братів менших вони будували їх майбутнє житло. Напрікінці було фотографування учнів  зі своими витворами мистецтва на пам'ять. Всі виготовлені шпаківні школярі забрали з собою. Частина з них буде встановлена ними в шкільному парку, інші будуть розміщені на деревах біля приватних житлових будинків.

Далі школярів чекав не менш цікавий і привабливий захід - пізнавальна екскурсія до «Пташиної гори», яку провів для них наш досвідчений науковий співробітник Тишмошенков В.А.  Допитливі школярі задали йому багато питань і були задоволені компетентними відповідями екскурсовода. Під час прогулянки по лісі діти почули безліч пташиного співу, цікаві історії, и не зважаючі на вітряну прохолодну погоду,  були дуже задоволені екскурсією.

Нагулявшись по лісі і порядком зголоднівши, юні екскурсанти із задоволенням випили гарячого чаю з солодощами, які підготували для них робітники рекреаційного відділу.

Завершуючим етапом були інтелектуальні розваги для школярів( вікторини, загадки), які провели фахівці відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти Клименко К.М. та Проценко Н.В. Закріпивши свої екологічні знання, діти були переповнені радісними емоціями. А саме це і було нашим завданням - дарувати дітям радість, ближче познайомивши їх з природою.

Але і гості в боргу не залишилися, підготували на честь свята свої малюнки з зображенням птахів і подарували працівникам Парку запальний танець у стилі хіп-хоп.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org