Ми у Facebook

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»

 

З 19 по 21 квітня 2011 року, у Міжнародному виставковому центрі пройшов Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».

Чергова екологічна подія року привернула увагу найбільших українських та зарубіжних компаній та справила справжній ажіотаж серед фахівців галузі. У рамках Форуму відбулась найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка у сфері екологічно чистих технологій, Міжнародний форум ECOSMART-2011 та III Український біопаливний форум. За три дні роботи Форуму у заходах взяли участь більше 10 тисяч чоловік.

 

Мета Форуму – висвітлення проблем та здобутків України в галузі охорони навколишнього природного середовища, розширення співпраці в цьому напрямі зі своїми найближчими сусідами, а також європейським та світовим співтовариством, продовження формування та підтримання здобутків держави в царині охорони природи, пропаганда екологічного туризму – була досягнута.

На Фрумі була представлена експозиція Державного агентства лісових ресурсів України, до складу якої входили експозиції обласних управлінь лісового та мисливського господарства з усієї України. Експозиція Агенції лісових ресурсів була розділена на блоки згідно з геоботанічним зонуванням України: “ліси лісостепової зони”, “ліси степової зони”, “ліси Полісся”, “ліси Карпат” та “Агенція лісових ресурсів”.

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства представляв начальник відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти Національного природного парку “Гомільшанські ліси” Біатов Антон Петрович. Як повідомив Антон Петрович: “Експозиція “Ліси лісостепової зони”, до якої входить Харківська область, вигідно відрізнялася наявністю великої кількості живих рослин, що дуже приваблювало відвідувачів форуму”.

Отже, як показав форум, охорона довкілля, збереження і відтворення природних ресурсів та розвиток природосберегаючих технологій є дуже актуальним та має велики перспективи на території України.

 

 

Варвара Ільницька
Провідний фахівець з рекреації НПП “Гомільшанські ліси” 
Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org