Ми у Facebook

День охорони праці

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!
Це день пам’яті. Цього дня 30 років тому американські та канадські працівники вшанували пам’ять колег, які померли внаслідок виробничих травм, професійних захворювань. Такі заходи стали традиційними у багатьох країнах.

День, в який особливо гучно хочеться бити на сполох. За даними Міжнародної організації праці (МОП) у світі кожного дня близько 5 тис. осіб вмирають внаслідок нещасних випадків і захворюваності на виробництві.

Міжнародна організація праці (далі – МОП) заснована у 1919 році. Це одна із найстаріших міжнародних міжурядових організацій , у 2019 році їй виповниться 100 років. Своїми першочерговими завданнями МОП визначає: підтримку демократії і соціального діалогу, боротьбу з бідністю і безробіттям, заборону дитячої праці.

Цьогоріч День охорони праці пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Вибір теми обумовлений викликами і змінами в сфері праці, які відбулися в результаті розвитку технологій і під дією нових демографічних, глобалізаційних, кліматичних та інших факторів.

Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.

Щиро бажаємо усім працівникам галузі та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного  неба, сімейного тепла та затишку.

 

Провідний інженер з ОП

НПП «Гомільшанські ліси»

Кришталь К.О.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org