УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

Шановні відвідувачі!

У суху спекотну погоду значно збільшується ризик виникнення пожеж в екосистемах!

Одним з головним чинників є людська необережність при поводженні з вогнем.

Нашим з вами спільним обов’язком  у літній пожежонебезпечний період є захистит від руйнівної сили вогню природних багатств нашого краю!

Для цього кожен повинен неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки: не розкладати багаття у лісах, утриматись від куріння чи користування відкритим вогнем у цих місцях.

  • Перебуваючи на відпочинку за містом, господарюючи на присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

 

  • Вирушаючи до лісу на відпочинок, обирайте спеціально визначені місця – рекреаційні зони. Подбайте про те, щоб обкопати багаття по периметру, а непогашений вогонь не залишайте без нагляду.

 

  • Пам’ятайте, що кинуті на сонячній галявині пляшка чи шматок скла фокусують сонячне проміння і здатні спрацювати як запалювальні лінзи, спричинивши пожежу. Тому ідучи з лісу, обов’язково прибирайте за собою сміття!

 

  • Закликаємо водіїв: не викидайте на узбіччя непогашені сірники та цигарки, адже у суху спекотну погоду пожежа може трапитися навіть від найменшої іскри.

 

  • Якщо Ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її гілками дерев, піском чи залити водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки, терміново телефонуйте за номером 101!

 

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ !!

 

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org