Ми у Facebook

УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

Шановні відвідувачі!

У суху спекотну погоду значно збільшується ризик виникнення пожеж в екосистемах!

Одним з головним чинників є людська необережність при поводженні з вогнем.

Нашим з вами спільним обов’язком  у літній пожежонебезпечний період є захистит від руйнівної сили вогню природних багатств нашого краю!

Для цього кожен повинен неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки: не розкладати багаття у лісах, утриматись від куріння чи користування відкритим вогнем у цих місцях.

  • Перебуваючи на відпочинку за містом, господарюючи на присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

 

  • Вирушаючи до лісу на відпочинок, обирайте спеціально визначені місця – рекреаційні зони. Подбайте про те, щоб обкопати багаття по периметру, а непогашений вогонь не залишайте без нагляду.

 

  • Пам’ятайте, що кинуті на сонячній галявині пляшка чи шматок скла фокусують сонячне проміння і здатні спрацювати як запалювальні лінзи, спричинивши пожежу. Тому ідучи з лісу, обов’язково прибирайте за собою сміття!

 

  • Закликаємо водіїв: не викидайте на узбіччя непогашені сірники та цигарки, адже у суху спекотну погоду пожежа може трапитися навіть від найменшої іскри.

 

  • Якщо Ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її гілками дерев, піском чи залити водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки, терміново телефонуйте за номером 101!

 

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ !!

 

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org