7 липня — День працівників природно-заповідної справи

                                                               

Ми живемо в одній з найбільших, найкрасивіших і найбагатших природними ресурсами країні Європи. Нам є, чим пишатися і що показати світові.

49 національних природних парків, 5 біосферних заповідників, 19 природних заповідників, 3167 заказників, 3441 пам’ятка природи, 81 регіональний ландшафтний парк, 812 заповідних урочищ, 28 ботанічних садів, 13 зоологічних парків, 57 дендропарків та 572 парки-пам‘ятки садово-паркового мистецтва.

Всі ці об’єкти - національна гордість, і найцінніше багатство українського народу.

Сьогодні країна відзначає День працівників природно-заповідної справи. Це професійне свято великих ентузіастів, які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України.

Зараз однозначно вже можна сказати, що зусиллями працівників природно-заповідної справи вдалося в значній мірі зберегти від руйнування багато унікальних природних комплексів, сприяючи збереженню біологічного розмаїття та протидіючи екологічному розоренню багатьох регіонів. Це ще далеко не перемога, це всього лише один крок, так як жадібність і політична короткозорість подібні гігантському жорнову, який нещадно розкручується з кожним днем і здатний в лічені хвилини поглинути всіляки, навіть добуті з великими труднощами і сміливі досягнення.

Головне завжди пам’ятати, що від усіх нас залежить доля української землі. І ми зобов’язані зберегти в первозданному вигляді унікальні куточки дикої природи, на яких споконвіків жили українці. Це єдина формула передачі наступним поколінням природо-генетичного коду нації.

Шановні працівники заповідників!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Бажаємо Вам натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії і успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

Провідний інженер з рекреаційного благоустрою НПП “Гомільшанські ліси” Куриндін Ю.П.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org