Всесвітній день снігу

З 2012 року Світ став багатшим ще на одине зимове свято.

Щороку в один із недільних днів січня з ініціативи Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) відзначається Всесвітній день снігу (World Snow Day) або Міжнародний день зимових видів спорту.

Головна мета свята — підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити молодь до активного способу життя. В цей день традиційно проходять різні «снігові фестивалі», під час яких діти та дорослі зможуть взяти участь у змаганнях на ковзанах, лижах або сноубордах. Крім того цей день дасть можливість всім насолодитися снігом, отримати задоволення від бадьорої зимової свіжості.

Завдяки снігу можна отримати безліч позитивних емоцій, зберігаючи при цьому здоровий, безпечний і екологічний спосіб життя, головне не боятися проводити багато часу на відкритому повітрі взимку.

Всесвітній день снігу в цьому році припадає на 17 січня, в неділю. Це прекрасний привід зібратися всією сім’єю і піти на прогулянку до парку, покататися з гірки, відвідати каток, зліпити сніговика або разом пограти у сніжки.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

Бухгалтерія:

(095) 203 02 66

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org