Ми у Facebook

«Дао слов'ян» - шлях до самовдосконалення

На території НПП «Гомільшанські ліси» пройшов фестиваль «Дао слов’ян», учасники та гості якого прибували не лише з Харківщини, а й з інших регіонів України – Донбасу, Криму, Київщини тощо. Можна зі впевненістю сказати, що подібні заходи відбуваються в Зміївському районі рідко, тому кожен з них є очікуваною і непересічною подією.

Метою організаторів фестивалю була популяризація слов'яно-ведичної та даоської натурфілофії, пропаганда ідей здорового способу життя, єднання з природою, створення міцної та щасливої сім’ї, допомоги тим, хто знаходиться в скруті, гостинності та злагоди.

 

Цілий тиждень, з 9 по 15 травня, учасники фестивалю жили в наметовому містечку, тут же була влаштована кухня, лазня, проводились тренінги, майстер-класи, свої вироби презентували народні майстри, відбувались музичні виступи. Іноді з різних кінців фестивального майданчика, від розкиданих купками наметів лунали звуки незвичних для нашого слобожанського вуха інструментів, чулись наспіви. Більшість людей вдягнуті яскраво, оригінально, причому для багатьох це не просто спосіб самовиразитись, а складова їхнього світогляду, способу життя. Характерно, що твердим правилом учасників є здоровий спосіб життя: ніякого алкоголю, майже ніхто не палить, дехто є сироїдом – не вживає тваринної їжі, відмовляється від шкідливої «магазинної» їжі, і взагалі, намагається не піддавати харч ніякій штучній обробці – смаженню, варінню, тушкуванню.

Навіть за великого бажання не можна було помітити сміття – все ретельно збиралось та вивозилось. Отже, екологічність заходу не лише декларувалась, а й була вповні втілена на практиці, за що від імені національного парку велика подяка.

Вдячний цим непересічним людям, які приїхали до нас на Зміївщину. Це дійсно високодуховні, освітчені особистості, які мають свій погляд на життя. Будемо сподіватись, що фестиваль «Дао слов’ян» - це не останній подібний захід на нашій землі, а співробітники НПП «Гомільшанські ліси» докладуть максимум зусиль для організації нових цікавих свят, які б не лише підіймали настрій, а й відкривали очі на величність та неозорість Світу, місце людини в ньому.

 

Маслак С.М., відділ рекреації, пропаганди та екоосвіти НПП «Гомільшанські ліси»

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org