3 березня - Всесвітній День дикої природи

У грудні 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято резолюцію, якою постановлено відзначати 3 березня - Всесвітній день дикої природи. А дата святкування 03 березня призначена завдяки іншій події – саме 03 березня у 1973 році була прийнята відома Конвенція СІТЕС, що забороняє торгівлю зникаючими представниками флори і фауни. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи: «Ліси та засоби до існування: підтримка людей та збереження планети».

Його мета підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, що мешкають у лісах.

Дика фауна і флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися для нинішніх і майбутніх поколінь.

Природа НПП «Гомільшанські ліси»  є неповторною і багатою на рідкісні види тварин і рослин. Серед цих видів на території нашого парку – чимало таких, які занесені до Червоної книги України.

Нам усім слід подбати про збереження рідкісних рослин і тварин, які зосередженні на території Парку.

Саме цей день, покликаний привернути увагу до все зростаючої проблеми браконьєрства, злісного нищення мешканців дикої природи задля миттєвої наживи.

Тож пам’ятаймо, що дика природа – це невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Саме захищати тварин і рослин  в природному середовищі – завдання кожного з нас!!!

Отже, НПП «Гомільшанські ліси» пропонує та закликає всіх небайдужих відмітити Всесвітній день дикої природи та якомога більше розповсюдити цю цінну інформацію про цей день.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org