Зміїв Тур Фест - наметовий фестиваль у "Гомільшанських лісах"

Середина останнього місяця літа в «Гомільшанських лісах» стала незабутньою для організаторів та гостей фестивалю «Зміїв Тур Фест», який проходить просто зараз – з 13 по 15 серпня. Локація – широка заплава Сіверського Дінця навпроти села Задонецьке.

«Зміїв Тур Фест» став логічним продовженням наметових фестивалів, які проходили багато років на території національного парку – «Екотоп», «Дао слов’ян», «Етно Драм Фест», «Намет фест» тощо. Якісь з них проходили на фестивальному майданчику за Білим озером, останніми роками – на правому березі Сіверського Дінця, між Змієвими горами та рікою. Тисячі людей причаровують природні красоти нашого краю. Гості приїздять на авто, велосипедах, громадським транспортом, а багато хто йде зі Змієва (з авто- та залізного вокзалів) пішки.

Організаторами «Зміїв тур фест» 2021 виступили громадська організація “Розвиток разом”, громадська організація “Молодь Зміївщини” та Зміївська міська рада. Силами активної молоді та місцевої влади було розроблено цікаву та пізнавальну програму, в якій могли знайти себе всі без винятку – малі діти та літні люди, завзяті велосипедисти та любителі розпису хною, знавці м’ясних страв та вегани.

Лекційні поляни, центральна музична сцена, спортивні та історичні майданчики – все це зібрало довкола себе як активних учасників, так і зацікавлених глядачів.

За 3 дні проведення наметового фестивалю буде проведено не лише змагання для велосипедистів, волейболістів, лучників, боксерів, силачів-армреслерів та інших спортивно налаштованих громадян, але й організовано екскурсії до музею відомого фотографа О.Іваницького поблизу села Гайдари.

Ви впевнені, що ваш намет – найкращий? Тоді реєструйтесь і отримуйте можливість отримати приз за участь у конкурсі.

Ну і як же без якісного музичного супроводу. Зміївський гурт «Сплетіння» та та запрошені музиканти з інших міст познайомлять присутніх з власною творчістю і додадуть настрою.

І одне з найяскравіших астрономічних дійств – метеорний потік Персеїди, пік активності якого припадає якраз на дні проведення фестивалю. Якщо уважно вдивлятись в чисте нічне небо, можна побачити швидкі метеори, що прилітають до нас з далекого космосу. Встигайте замовити бажання і обов’язково приїхати до «Гомільшанських лісів» на фестиваль наступного року.

Як і кожного року, колектив національного парку "Гомільшанські ліси" доклав зусиль для забезпечення учасників фестивалю водою та дровами. Всі бажаючі можуть відвідати екскурсійні стежки, які розташовані неподалік - "Козача гора", "Урочище Хомутки", "Коропівське городище". Як завжди, природоохоронники пильно стежать за дотриманням чистоти та правил поведінки на території свята.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org