Фотоконкурс "Допоможіть братам меншим!"

Ось і прийшли морозні сніжні дні…

Можна покататись на санчатах та лижах, зліпити сніговиків чи пограти сніжки. Але морозець все одно пощипує нас за рожеві щічки та носики. А уявіть собі, як нашим друзям меншим, які не мають дому з теплою піччю та смачною їжею!

Національний природний парк «Гомільшанські ліси» пропонує вам прийняти участь у цікавому фотоконкурсі «Допоможіть братам меншим!». Всіх бажаючих, незалежно від віку, якщо вам не все одно, як живуть тварини і птахи  в лісі, селі чи місті – запрошуємо попіклуватись про  пташок, влаштування пташників, підгодовувати  лисиць, білок та інших диких звірів, а також безпритульних собак та кішок. Присилайте власні фото, з такою ось доброчинною допомогою, які будуть опубліковані на сайті www.gomilsha.org.ua, а найкращі з них – розміщені в наступному номері інформаційного бюлетеня «Гомільшанський вісник». Переможців визначать гості сайту за допомогою рейтингової системи оцінювання (до речі, запрошуйте друзів – хай вони допоможуть саме вашому фото потрапити до числа лідерів!).

Разом з фото надсилайте оповідання, що ви зробили, в якому місці це було, і кого саме ви врятували від голоду і холоду.  Кращі роботи, відібрані журі, також будуть опубліковані на сайті НПП «Гомільшанські ліси» та у «Гомільшанському віснику».

Під фото обов’язково зазначайте свої ім'я та прізвище, опис сюжету (якщо бажаєте, вказуйте назву населеного пункту чи місцевості).

Надсилайте конкурсні роботи до 20 лютого 2013 року на адресу електронної пошти This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. з поміткою: «На конкурс «Допоможіть братам меншим!».

 

Додаткові умови до фото!

Розмір конкурсних фотографій - не менше 800 пікселів по найширшій стороні (найкраще - 1024*768).

Будь ласка, надсилайте фото високої чіткості і якості. Це допоможе вашому творіння боротись за перемогу.

Надіслане фото автоматично означає ваше авторство. Якщо Ви не автор - будь ласка, вкажіть це. 

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org