Благородний обов'язок кожного

Квітень... Все більше людей виїзджають на природу, радіючи лагідному весняному сонечку. Багато місць для відпочинку на території НПП “Гомільшанські ліси”, особливо у ви­хідні дні, вже зайняті — на пікніки їдуть цілими сім'ями, дружніми компаніями.

В рамках акції “За чисте довкілля” 20 квітня було проведено всеукраїнський суботник, активну участь в якому взяли співробітники Національного парку, обласного управління лісового і мисливського господарства на чолі з головою — Мусієнко Сергієм Івановичем, та козаки Першого Зміївського козацького полку ім. Кіндрата Сулими.

Фронт робіт був широкий — підготувати до екскурсійного періоду найбільш популярний маршрут - “Козача гора”, провести висадку посадкового матеріалу на території контори Коропівського природоохоронного відділення НПП “Гомільшанські ліси” (в рамках озеленення території). Пліч-о-пліч працювали працівники Національного парку разом зі співробітниками обласного управління. Створена жива огорожа із туй, ялівців, барбарису, спірей, чорноплідної горобини, тису ягідного, ялини блакитної, самшиту, уксусного дерева та інших видів декоративних рослин і квітів органічно доповнила загальну картину озеленення садиби Парку. З часом подвір'я перетвориться на зелений парк для проведення пізнавальних біологічних екскурсій, просто для відпочинку і насолоди мальовничим краєвидом. Проведено очищення джерела біля обеліска пам'яті партизанського руху.

Завдяки злагодженим діям учасників суботника поставлені завдання були повністю ви­конані.

Після плідної роботи для гостей Національного парку співробітниками відділу рекреа­ції було проведено екскурсію на Козачу гору. Цікавились розвитком туристичної сфери в “Гомільшанських лісах” і присутні на суботнику представники ЗМІ.

На думку директора НПП “Гомільшанські ліси”, Северіна Івана Олександровича, при­родоохоронні заходи, які проводяться в Парку, повинні мати систематичний характер, і долу­чатись до них можуть як представники організацій та установ, так і волонтери з числа жи­телів Зміївського району (а також міста Харкова та інших регіонів), яким не байдужий стан при­родного середовища нашої Батьківщини. Дбати про навколишнє середовище — це благородний обов'язок кожного.

 

Фото Костенко А.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org