Гуртом легше й до літнього сезону готуватись

Розпочався рекреаційний сезон, збільшилось число відпочиваючих на території НПП “Гомільшанські ліси”. З метою покращення умов для відпочинку та організації більш змістовного дозвілля, в курортному селі Коропове 27 квітня було проведено суботник. Звідси починаються популярні екологічні і туристичні маршрути, поряд знаходиться рекреаційна зона “Березовий гай”, відома, як “Парк молодят”. Активну участь в суботнику прийняли, крім працівників Національного парку, члени районної організації Партії Регіонів та її молодіжного крила, Військово-патріотичного об'єднан­ня “Орієнтир” (голова Бідулін О.А.) та Слобідського козацтва (об'єднаного) (Верховний головнокомандувач Лапшин Ю.Б.). До роботи стали також народний де­путат України Мураєв Є.В. та помічник народного депутата Тімофєєва Т.В.

Спільними зусиллями співробітників Національного парку, козаків, членів Партії Регіонів та Молодих Регіонів було проведено велику роботу по облаштуванню “Бере­зового гаю”: встановлено огорожу, збудовано 3 альтанки, обладнано зручний пост для білетного касира.

“Орієнтирівці” мали свій фронт робіт ― почато облаштування туристичного маршруту військово-історичної тематики “Стежками Другої світової”, який проляже вздовж колишньої лінії оборони на схилах біля села Коропове. Члени військово-патріотично­го об'єднання провели часткове очищення траншейної системи, а також відновили колодязь, розташований на початку нового перспективного маршруту, відразу за па­м'ятником партизанському руху в часи Другої світової війни.

В результаті об'єднання зусиль популярна ділянка відпочинку “Березовий гай” стала більш зручною і привабливою для відпочиваючих, закладено основи військово-історичного маршруту, повернуто до життя старе джерело, з якого скоро можна буде напитись смачної води.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org