Крик про допомогу

 

Звертаємось до тих, кому не байдуже питання охорони природи та її екології. До кожного, хто не байдужий та усвідомлює  особисту відповідальність за порушення екологічної рівноваги в природі та можливість її відтворення.

Національний природний парк «Гомільшанські ліси» є бюджетною організацією і має дуже мізерне фінансування для підтримки відповідного рівня добробуту території. Достатньо сказати, що основне приміщення інформаційного, еколого – просвітницького центру знаходиться в аварійному стані. Це фундаментальне за своїм значенням місце має екологічне, історичне, культурне і виховне значення для всієї України.

 

 

Приміщення центру, яке було побудовано у 1905 році, в цей час не придатне для проведення  виховного  процесу  учнів, студентів і викладачів  вузів.  Пошкоджена стеля, стіни у  тріщинах,  двері, вікна і підлога  знаходяться у жахливому стані.

Будівля площею 307 м2 складається з декількох кімнат: лекційної зали, учбово-методичного кабінету, бібліотеки, художньої майстерні, виставочної композиції, офісного приміщення,  двох фондових приміщень, кімнати відпочинку та кімнати для приготування  їжі.

Еколого-просвітницький цент може стати базою для проведення таких заходів як наукові конференції вчених, еколого – освітньої школи для молоді, базою для  волонтерського руху, організації свят («День птахів», «Первоцвіти» та ін.), зустрічей, семінарів, презентацій та тренінгів, а також проведення робіт з громадськістю.

В цей час, такий тяжкий для нашої батьківщини, парк зможе приймати переселенців із зони АТО.

Працівники з усіх сил намагаються підтримувати порядок на території національного парку: збирають сміття, проводять природоохоронні заходи, здійснюють еколого-освітню діяльність, роблять усе, щоб зберегти ще не втрачені види рослин і тварин.

Ваша участь, Ваша щира підтримка допоможе відродити одне з найкращих місць в Україні. Сподіваємось, що у нас з вами спільна мета – навчити молодь любити і захищати природу не тільки сьогодні, а і в майбутньому допомогти їй відновити природно – екологічний баланс.

Всіх небайдужих просимо звертатись за тел.. (247) 3-09-60 або на електронну адресу парку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Заздалегідь дякуємо за порозуміння.

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org