"Зелений" пам’ятник лісівникам

     До краси звикають швидко... Всі, хто хоч раз був у селі Коропове Зміївського району, звертав увагу на прекрасний березовий гай, що розкинувся між будинками, розташованими на узвишші, та мальовничим берегом Сіверського Донця. А 40 років тому ця місцевість була неприглядним пустирем, доки в 1972 році працівники Коропівського лісництва за підтримки місцевих жителів не посадили молоді березові саджанці.

 

     Пройшов час. Минулого року Нестеренко Євдокія Тимофіївна, вдова Нестеренка Івана Степановича, лісничого Коропівського лісництва, під керівництвом якого і був висаджений гай, звернулась адміністрації НПП "Гомільшанські ліси" з проханням вшанувати память лісовідновлювачів. Минуло небагато часу, необхідного для проведення підготовчих робіт, і от 28 вересня 2011 року відбулось урочисте відкриття інформаційного стенду, що була встановлений серед беріз, висаджених чотири десятиліття тому. Над інформаційним наповненням та виготовленням дошки працювали співробітники національного парку - Ільницька В., Біатов А., Стельник О.

     Під час святкового зібрання слово брали директор НПП "Гомільшанські ліси" Мотлях Олександр Дмитрович, депутат районної ради Ковальов Михайло Олексійович. Виступили також колишні працівники Коропівського лісництва - Северін Олександр Іванович та Нестеренко Євдокія Тимофіївна, які приймали участь у лісовідновлюваних роботах. Виступаючі згадували часи, коли Зміївщина масово засаджувалась лісами; як було складно, і водночас, радісно працювати; звучали заклики до молодого покоління берегти і примножувати природні багатства.

     Після завершення офіційної частини всі присутні були запрошені до традиційного куліша на природі, який було організовано за підтримки депутата Зміївської районної ради Северіна Івана Олександровича.

 

Маслак Сергій

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org