«ГОМІЛЬШАНСЬКИЙ ВІСНИК» - У НАРОД!

111Перший номер інформаційного бюлетеня національного парку було видано рівно 2 роки тому. «Гомільшанський вісник» став справжнім рупором пропаганди діяльності природоохоронної установи, важливою складовою екологічної освіти населення Зміївського району.

«Вісник» виходить щоквартально , на даний момент вийшло 8 номерів. В останньому випуску було, традиційно під кінець року, підведено підсумки зробленого начальником відділу науки та моніторингу  Влащенко Антоном та начальником відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти Біатовим Антоном. Продовжено цикл матеріалів  «Нацпарки світу», автором якого є науковий співробітник Станіслав Вітер, свої дослідження опублікували науковці Прилуцький Олег та Геннадій Гончаров.

Варвара Ільницька у замітці «Святкове дерево» торкнулась проблем браконьєрських порубів ялинок та складнощів в утилізації дерев після свят. Робочі будні екологічної освіти стали темою статті «Знайомство з природою: з нового навчального року з новим натхненням» провідного фахівця з екоосвіти Марини Кривохижої. А Маслак Сергій продовжив цикл власних досліджень історичної та еколого-туристичної тематики. І Варя, і Марина, і Сергій є співробітниками відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти.

Редактор «Гомільшанського вісника» Мєшайкін Олександр, окрім підготовки видання до друку, оформив підбірку креативних анекдотів та поетичних творів екологічної тематики юних зміївчан (рубрики вже стали традиційними).

Отже, газета є, повинні бути і читачі. На жаль, про існування друкованого органу «Гомільшанські ліси» не знає переважна частина жителів Зміївщини, а значить, вони практично позбавлені інформації про діяльність єдиного діючого національного парку на Харківщині. Щоб ліквідувати цей інформаційний «вакуум», було вирішено активніше поширювати газету, в першу чергу, в селах Задонецьке, Коропове, Гайдари. Вже реалізується програма розповсюдження газет у школах району, адже підростаюче покоління, як ніхто, потребує поглиблення екологічного виховання.

На даний момент «Гомільшанський вісник», як і офіційний сайт парку www.gomilsha.org.ua, що набирає популярності, є основними засобами поширення інформації про НПП «Гомільшанські ліси». Ми, працівники парку, продовжуємо працювати не лише над розбудовою власної установи, але і над піаром її можливостей серед населення. І результат вже очевидний.

Маслак Сергій, співробітник відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org