Співробітництво

НПП «Гомільшанські ліси» співпрацює з багатьма організаціями, діяльність яких так чи інакше пов'язана з дослідженням чи охороною природи.

Сюди приїжджають проводити наукові дослідження вчені різних профілів з ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т.Г. Шевченко, ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, ХНАМГ, УкрНДІЛГА та інших установ.

Територія парку є місцем проведення навчальних практик студентів. Ще до заснування парку тут були створені біологічна станція та географічна база «Гайдари» ХНУ ім. В.Н. Каразіна. На базі національного парку проходять практику студенти ХНАМГ.

Великий вклад у охорону, благоустрій природної території національного парку вносять громадські природоохоронні організації. Це Дружина охорони природи м. Харкова та Екологічна група «Печеніги». Патрулювання території, консультації щодо юридичних та практичних питань з природоохоронної діяльності, прокладання та облаштування екологічних стежок, прибирання території, екологічна просвіта та ін. напрямки, у яких допомагають громадські природоохоронці національному парку «Гомільшанські ліси».

Функціонуванню парку, охороні природи території допомагають не тільки громадськість природоохоронного напрямку, але й просто небайдужі люди, яких часто називають волонтерами. Волонтери не тільки з Харкова та України співпрацюють з парком, міжнародні організації волонтерів також проводе свої табори на території парку.
 

Копіювання матеріалів сайту можливе за умови розміщення діючого гіперпосилання на www.gomilsha.org.ua

Зв'язок з адміністрацією сайта поштою nppgomolsha@ukr.net (з поміткою "Сайт")

Ми у соцмережах:

Facebook

Instagram

63436, Харківська область, 

Чугуївський район

с. Коропове, вул. Монастирська, 27

м. Зміїв, вул. Адміністративна, 25

(1 поверх)

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

Підтримати "Гомільшанські ліси"

Замовлення екскурсій:

(050) 585 84 64

Керівництво:

(066) 247 25 65

Відділ охорони НПП:

(050) 061 39 41

© 2010 - 2021 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org