Ми у Facebook

Гуртом легше й до літнього сезону готуватись

Розпочався рекреаційний сезон, збільшилось число відпочиваючих на території НПП “Гомільшанські ліси”. З метою покращення умов для відпочинку та організації більш змістовного дозвілля, в курортному селі Коропове 27 квітня було проведено суботник. Звідси починаються популярні екологічні і туристичні маршрути, поряд знаходиться рекреаційна зона “Березовий гай”, відома, як “Парк молодят”. Активну участь в суботнику прийняли, крім працівників Національного парку, члени районної організації Партії Регіонів та її молодіжного крила, Військово-патріотичного об'єднан­ня “Орієнтир” (голова Бідулін О.А.) та Слобідського козацтва (об'єднаного) (Верховний головнокомандувач Лапшин Ю.Б.). До роботи стали також народний де­путат України Мураєв Є.В. та помічник народного депутата Тімофєєва Т.В.

Спільними зусиллями співробітників Національного парку, козаків, членів Партії Регіонів та Молодих Регіонів було проведено велику роботу по облаштуванню “Бере­зового гаю”: встановлено огорожу, збудовано 3 альтанки, обладнано зручний пост для білетного касира.

“Орієнтирівці” мали свій фронт робіт ― почато облаштування туристичного маршруту військово-історичної тематики “Стежками Другої світової”, який проляже вздовж колишньої лінії оборони на схилах біля села Коропове. Члени військово-патріотично­го об'єднання провели часткове очищення траншейної системи, а також відновили колодязь, розташований на початку нового перспективного маршруту, відразу за па­м'ятником партизанському руху в часи Другої світової війни.

В результаті об'єднання зусиль популярна ділянка відпочинку “Березовий гай” стала більш зручною і привабливою для відпочиваючих, закладено основи військово-історичного маршруту, повернуто до життя старе джерело, з якого скоро можна буде напитись смачної води.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org