Ми у Facebook

Екологічна освіта в літніх таборах

Незважаючи на контраст спекотно-дощового літа, національний природний парк «Гомільшанські ліси» все більше і більше захоплює туристів своєю унікальною природою, популярності набирає він не лише серед місцевого населення, але й серед любителів природи з усієї України.....а  ще з куточків далекої Африки..

Це не жарт.

Цього тижня до НПП вже другий рік поспіль завітав християнський табір «АСТ Церква». Вихованці табору -  діти і дорослі, серед яких  і був присутній африканський гість. Свої намети вони розмістили в одному з наймальовничіших місць «Гомільшанських лісів» - Задонецьких луках.  В порівнянні з минулим роком кількість таборців збільшилась втричі.

Працівниками відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти було проведено екологічне заняття з відпочиваючими на тему : «Цінність територій НПП,основні правила поведінки на природі» . Бесіда з цими людьми виявилася дуже дружньою і теплою, наприкінці були проведені екологічні вікторини, та відбувся обмін сувенірами. Від сторони парку – цікава газета «Гомільшанський вісник» та яскравий буклет, зі сторони гостей – сувенір, виготовлений  власноруч.

Кінець тижня зустрів нас радісною зустріччю й з іншим табором. Вихованці «Білого озера», а саме їхня друга липнева зміна так само тепло зустріла співробітників парку у себе в гостях. Діти захопливо  слухали цікавини про наш парк.

Після таких зустрічей можна бути впевненими, що про «Гомільшанські ліси» говоритимуть в різних куточках не тільки нашої країни, а й усього світу.

 

Статтю підготувала:

Стельник Д.

Відділ рекреації,

пропаганди та екоосвіти

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org