Крик про допомогу

 

Звертаємось до тих, кому не байдуже питання охорони природи та її екології. До кожного, хто не байдужий та усвідомлює  особисту відповідальність за порушення екологічної рівноваги в природі та можливість її відтворення.

Національний природний парк «Гомільшанські ліси» є бюджетною організацією і має дуже мізерне фінансування для підтримки відповідного рівня добробуту території. Достатньо сказати, що основне приміщення інформаційного, еколого – просвітницького центру знаходиться в аварійному стані. Це фундаментальне за своїм значенням місце має екологічне, історичне, культурне і виховне значення для всієї України.

 

 

Приміщення центру, яке було побудовано у 1905 році, в цей час не придатне для проведення  виховного  процесу  учнів, студентів і викладачів  вузів.  Пошкоджена стеля, стіни у  тріщинах,  двері, вікна і підлога  знаходяться у жахливому стані.

Будівля площею 307 м2 складається з декількох кімнат: лекційної зали, учбово-методичного кабінету, бібліотеки, художньої майстерні, виставочної композиції, офісного приміщення,  двох фондових приміщень, кімнати відпочинку та кімнати для приготування  їжі.

Еколого-просвітницький цент може стати базою для проведення таких заходів як наукові конференції вчених, еколого – освітньої школи для молоді, базою для  волонтерського руху, організації свят («День птахів», «Первоцвіти» та ін.), зустрічей, семінарів, презентацій та тренінгів, а також проведення робіт з громадськістю.

В цей час, такий тяжкий для нашої батьківщини, парк зможе приймати переселенців із зони АТО.

Працівники з усіх сил намагаються підтримувати порядок на території національного парку: збирають сміття, проводять природоохоронні заходи, здійснюють еколого-освітню діяльність, роблять усе, щоб зберегти ще не втрачені види рослин і тварин.

Ваша участь, Ваша щира підтримка допоможе відродити одне з найкращих місць в Україні. Сподіваємось, що у нас з вами спільна мета – навчити молодь любити і захищати природу не тільки сьогодні, а і в майбутньому допомогти їй відновити природно – екологічний баланс.

Всіх небайдужих просимо звертатись за тел.. (247) 3-09-60 або на електронну адресу парку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Заздалегідь дякуємо за порозуміння.

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org