Ми у Facebook

Відпочинок

Що, як не відпочинок на дикій природі допоможе якнайкраще відновити сили та здоров’я після тривалих міських буднів! Відділ рекреації НПП «Гомільшанські ліси» запрошує всіх бажаючих на відпочинок. На території парку Ви знайдете і чудові краєвиди, і ліси з луками, і чисті водоймища. 

Нагадуємо, що національний природний парк є природоохоронною територією. Це означає, що не усі ділянки відкриті для відвідування відпочиваючими. Пропонуємо вам в першу чергу ознайомитись зі схемою районування парку.

На території НПП є багато можливостей для різних видів відпочинку на природі. Для бажаючих відпочити в комфортних умовах численні бази відпочинку на берегах Сіверського Донця готові надати найрізноманітніші послуги й широкий діапазон цін. Щорічно тисячі людей приїжджають на бази відпочинку, розташовані на території парку.

Якщо Ви бажаєте ознайомитись з природою національного парку, пропонуємо Вам відвідати екологічні стежки. Стежки обладнані навісами, під якими можна укритися від непогоди або просто посидіти на лавках за столами та відпочити. Окрім того, на екологічних стежках встановлені інформаційні стенди із зображеннями рослин та тварин – мешканців парку. Відвідати стежки можна з екскурсоводам, почувши розповідь про природні та історичні особливості Парку. Контакти для замовлення екскурсій вказані тут, але ознайомитись зі стежками можна й самостійно. Зауважимо, що екскурсії та самостійне відвідання екологічних стежок платні.

Для тих, хто бажає у свій вихідний день відпочити в одному з затишних куточків Парку, приїхавши туди на особистому або громадському транспорті, пропонуємо обладнані рекреаційні пункти. Вартість відвідання таких пунктів вказана нижче:

Гроші, що знімаються за відвідання, йдуть на прибирання сміття й забезпечення комфортних умов відпочинку.

Звертаючись до відвідувачів Парку ми просимо Вас бути акуратними, не засмічувати територію і з повагою ставитись до природи. Із правилами поведінки на даній території можна ознайомитись у розділі "Правила поведінки на території Парку".

Контакти:

63436, Харківська область, Зміївський район, с. Коропове, вул. Монастирська, 27

Тел./факс: (05747) 3-09-60, (05747) 3-00-09

E-mail: nppgomolsha@ukr.net

© 2004 - 2018 Національний природний парк "Гомільшанські ліси". Використання матеріалів сайту при наявності посилання на gomilsha.org.ua
Много шаблонов Joomla на JooMix.org