18 серпня - День безпритульних тварин

 

 

Свято виникло в 1992 році за підтримки неурядової організації - Міжнародне товариство з прав тварин (ISAR). Міжнародний день безпритульних тварин відзначається щорічно по всьому світу у третю суботу серпня. В 2018 році Всесвітній день бездомних тварин припадає на 18 серпня. Навідміну від «Всесвітнього дня тварин», що відзначаеться 4-ого жовтня і відноситься до проблем захисту всіх тварин, особливо зникаючих. «День бездомних тварин» прямо стосується проблем, що виникають у наших колишніх улюблених вихованців.

 

Подробнее...

Ядерна зброя - проблема людства

 

В наш час однією з основних глобальних проблем  для людства залишається ядерна небезпека. Про існування цієї проблеми було зрозуміло ще з 1945 року – кінця Другої Світової війни…після ядерних бомбардувань Хіросіми і Нагасакі. На сьогоднішній день це єдиний приклад бойового застосування атомної зброї.

Подробнее...

Намет Фест 2018

 

З 11 по 12 серпня на теренах національного природного парку «Гомільшанські ліси» відлунав найбільший туристичний фестиваль України – «NametFest». Не дарма цей захід планувався на такий час, адже саме в ці дні можна можна побачити пік зорепаду Персеїди. Явище можна пояснити як метеорний потік з найдрібніших частинок розміром від порошинки до горошини, які проносяться небом зі швидкістю до 59 км/сек. Потрапляючи в атмосферу, часточки згоряють, залишаючи яскравий слід - на зоряному небі з'являтиметься до 100 спалахів за годину.

Подробнее...

Запрошуємо до Гомільшанських лісів

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

 

Напередодні вихідних майже  кожен мешканець великого міста роздумує, де б відпочити від сірих буднів, подалі від шуму та метушні. Відпочинок на природі, будь то десь в лісі, чи біля річки – це завжди прекрасно. Помилувавшись гарними краєвидами, насолодившись тишею та подихавши свіжим, чистим повітрям безсумнівно можна отримати заряд бадьорості та нових сил на цілий тиждень.

Національний природний парк «Гомільшанські ліси» запрошує до себе на відпочинок!

Поєднання історичного минулого з чарівною природою надасть цілу купу позитивних вражень, які назавжди залишаться в пам’яті відвідувачів.  Тим паче літня пора стрімко минає, і вже зовсім скоро час веселих вікендів на природі зміниться прохододними осінніми буднями.

З Днем Бухгалтера

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

 

Відбулося святкування Івана Купала на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси»

 

Заворожуюча природа Гомільшанських лісів не може залишити байдужим жодного туриста. Приїхавши сюди один раз можна закохатися з першого погляду у всю цю красу. А в літню пору року тим більше ... Свіже повітря, спів птахів і ранкова прохолода біля Сіверського Дінця. Що може бути краще для відпочинку душі і тіла.

У цьому році на просторах національного парку «Гомільшанські», а саме на території для проведення фестивалів «Задонецькі луки» з 06  по 08 липня був проведений масштабний захід - ЕТНО DRUM FEST 2018 - open air. В рамках фестивалю величезна кількість людей-однодумців відзначили одне з найдавніших слов'янських свят -  Івана Купала з усіма його обрядами і звичаями.

Подробнее...

Еколого-освітнє заняття у дитячому оздоровчому таборі "Біле озеро"

Школярі нарешті діждалися літніх канікул. Хтось відпочиває вдома, а комусь більше довподоби активний відпочинок на природі. Саме для таких дітлахів працює дитячий оздоровчий табір «Біле озеро».

19 червня 2018 року до цього закладу з метою еколого-просвітницької діяльності завітали і співробітники Національного природного парку «Гомільшанські ліси». Фахівцями відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти була проведена цікава і захоплююча лекція для діточок, в якій розповідалося про історію створення НПП, зонування територій, про флору та фауну національного парку та про охорону природи в цілому . Діти з захопленням слухали докладачів та дивилися яскраву презентацію, яка також була представлена. На протязі уроку малеча задавала багато запитань стосовно даної теми, що означало високу зацікавленість та любов до природи.

Сподіваємося побачитися з дітлахами ще не один раз на літніх канікулах, адже екологічна освіта дуже важлива серед підростаючого покоління.

Стельник Д.О.

Відділ рекреації, пропаганди

та екоосвіти

Всесвітній День боротьби з опустелюванням і засухою

 

17 червня 1994 року в м. Париж, Франція, була прийнята Конвенція

ООН про боротьбу з опустелюванням, яка набрала чинності 26 грудня 1996р. 
Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням.

Подробнее...

Звідки ви?

Авторизация